Prvi projektni sastanak - Zero Waste Power

Autor: Administrator , 5. 11. 2019.

Od 21.do 23. listopada 2019. u Centru "Slava Raškaj" Zagreb održan je prvi projektni sastanak svih partnerskih organizacija uključenih u EU projekt "Zero Waste Power in HoReCa".

Sastanak je protekao u izuzetno pozitivnom ozračju uz veliki doprinos svih sudionika. Dogovoren je radni plan realizacije projektnih aktivnosti, a partnerske organizacije su prezentirale sadržaje i metodologiju kreiranja intelektualnih ishoda za koje su zadužene. Sastanku je tijekom prvog dana prisustvovao gospodin Josip Luša iz Agencije za mobilnost i programe EU, pruživši time podršku projektu.

Sigurni smo kako ćemo pozitivan elan za neophodne Zero Waste promjene u HoReCa sektoru prenijeti i na naše učenike i suradničke ugostiteljske organizacije.

Dijelite svoja iskustva, dajte svoj doprinos našem projektu putem:

Web page: http://www.zerowastepower.eu/
Instagram: ZeroWasteProject2019
Zero Waste project
Email: zero.waste.project.2019@gmail.com

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr