Učenička zadruga "Slavuji" opet aktivirana!

Autor: Administrator , 19. 3. 2021.

Učenička zadruga našeg Centra „Slavuji“ ponovno je aktivirana!

Naša zadruga je članica HUUZ - Hrvatske udruge učeničke zadruge i „Slavuji“ okupljaju sve vas - naše drage „slavuje“ svih naraštaja - koji želite izraziti svoju kreativnost u zabavnom okruženju.

Tijekom vremena iskazan je pojačani interes za obogaćivanjem novim sekcijama i sadržajima, stoga je naša Ravnateljica sazvala inicijalni sastanak, na kojemu je izabrana predsjednica Zadruge - Brigita Jerić te su prihvaćeni prijedlozi novih sekcija i njihovih voditelja.

Uz postojeću keramičarsku sekciju, sekciju izrade nakita i sekciju estetskog uređenja Centra, proučite popis novih sekcija, preispitajte svoje stvaralačko umijeće. Čak i ako nemate iskustva, ali imate želju i volju – odvažite se i priključite u neku od ponuđenih sekcija. U svakoj sekciji ste dobrodošli, a ako poželite, možete istovremeno i u više njih!

Zabavljajmo se usvajajući nova znanja i vještine, stvarajmo zajedno, „zapjevajmo“ kroz naše kreativne uratke složno kao „Slavuji“!

ZELENA SEKCIJA – voditelj: Mislav Borovec; članovi: Mirela Berglez, Andrea Kostlivy Strasser

TRADICIJSKE IGRAČKE – voditelj: Damir Jagić

MEDIJSKA SEKCIJA – voditeljica: Beáta Kovács

KERAMIČARSKA SEKCIJA – voditeljica: Miljenka Dragojević; član: Domagoj Rogina