Integracija kroz karate sport

Autor: Administrator , 2. 4. 2014.

U nedjelju 30.03.2014., u Sportskoj dvorani Peščenica održan je turnir osnovnih škola u katama u organizaciji Zagrebačkog karate saveza.

Tom su prigodom naši učenici, sudionici projekta Integracija kroz karate sport u kojem smo partneri s KK Hercegovina-Zagreb, demonstrirali znanja i vještine stečene kroz ovaj projekt te na taj način promovirali sam projekt i našu školu na jedinstven način. Upečatljivom izvedbom izmamili su ovacije brojne publike, a za svoj su trud dobili diplome i medalje. Sve je bilo popraćeno i s medijske strane, a TV-prilog o tom događaju i projektu bio je prikazan 6.4.2014. u popodnevnim satima, u emisiji Sport nedjeljom na Z1 televiziji.

Voditelji projekta su Mario Vučić iz Karte kluba Hercegovina Zagreb i Zdenko Bodrožić iz COO "Slava Raškaj" Zagreb.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr