XIII. Državna smotra radova učenika s teškoćama

Autor: Administrator , 21. 5. 2014.

Dana 19. svibnja 2014. u Centru za odgoj i obrazovanja Dubrava održana je XIII. Državna smotra radova učenika s teškoćama. Smotra je održana pod visokim pokroviteljstvom Pravobraniteljice za osobe s invaliditetom, Grada Zagreba, Ministarstava socijalne politike i mladih te Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, a u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Učenici našeg Centra kroz svoje radove predstavili su svoja znanja, vještine i kompetencije koje stječu tijekom strukovnog obrazovanja.

U sklopu smotre održan je posjet i druženje u Hrvatskom saboru gdje su učenici imali priliku razgovarati sa predsjednikom Sabora, g. Josipom Lekom. Također, učenici Centra Dubrava izveli su iznimnu predstavu „Naš glas“ koju su osmislili i realizirali u suradnji sa glumcima iz SAD-a i američkim veleposlanstvom. Ovim putem im čestitamo na prekrasnoj predstavi.

Nakon predstave naša učenica, Alma Šečić, održala je govor u ime učenika. U govoru je istaknula želju da se djecu s teškoćama podrži na razne načine na njihovom putu do stjecanja znanja, vještina i kompetencija kako bi jednoga dana bili što uspješniji i zadovoljni građani.

Kako nas je Alma govorom predstavila pogledajte ovdje!

Priloženi dokumenti:
govor_sabor.pdf (94.58 KB)

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr