I. mjesto na malonogometnom turniru „URIHO“

Autor: Administrator , 15. 12. 2014.

Učenici COO „Slava Raškaj“ su nastupali na malonogometnom turniru „URIHO“ povodom Međunarodnog dana invalida 2.prosinca ove godine, gdje su osvojili I. mjesto s jednom pobjedom i remijem. Naša najmlađa ekipa na turniru je, osim osvojenog I. mjesta, osvojila pehar za najboljeg igrača koji je pripao Ivanu Vidakoviću i pehar za najboljeg golmana koji je pripao Antoniu Kufeku.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr