Dizajn i izrada ručnih torbi

Autor: Administrator , 18. 3. 2015.

U četvrtak, 12.3.2015., u krojačkom kabinetu naše srednje strukovne škole, održana je pod vodstvom stručne učiteljice Đurđice Šakić a u suradnji sa studenticama zagrebačke Akademije likovnih umjetnosti radionica dizajna i izrade ručnih torbi.

Studentice 2. godine nastavničkog smjera diplomskog sveučilišnog studija Likovna kultura u radionici su, slijedom dogovorene suradnje između Centra i Akademije, sudjelovale u sklopu kolegija Metodika likovne kulture.

O uspjehu radionice svjedoče priložene fotografije, pa se nadamo jednako uspješnim i kreativnim daljnjim zajedničkim aktivnostima.

Zahvaljujemo studenticama koje su sudjelovale: Maji Jurjević, Miriam Younis, Lidiji Ferenčak!

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr