Volonteri Erste&Steiermärkische banke

Autor: Administrator , 22. 6. 2015.

U razdoblju od 8. do 12. lipnja pomagali su nam volonteri Erste&Steiermärkische banke. Pokazali su puno dobre volje i strpljenja, obradovali našu djecu i učenike te uljepšali atmosferu u Centru ovih zadnjih dana nastave.

Popis volontera: Ana Glasnović, Ana Hadžija, Ana Kulej, Ana Laslo, Andreja Šarić, Anica Čupen, Anita Cikoja, Anton Horvatič, Blagica Škec, Danijela Adamović, Danijela Sobočanec, Danilo Kovačić, Goran Ličina, Ivan Žlender, Ivana Antić Kovač, Ivan Slamić, Ivana Margić, Katarina Salopek, Korana Preksavec, Krunoslav Samac, Monika Jukić, Marina Ćustić, Maja Bjelica, Mislav Vuglač, Mara Lamešić, Miranda Martić Ilić, Natalija Rukljač, Pamela Tadić, Rok Perković, Sanja Gracin, Sanja Zekić, Senka Fekeža Klemen, Silvia Juričić, Tomislav Barić, Tea Marić...

Zahvaljujemo svim volonterima i gospođi Nikolini Škoc Treščec iz Sektora ljudskih potencijala Erste&Steiermärkische banke na suradnji s kojom je ova akcija organizirana.

Nadamo se novim susretima i druženjima!

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr