Integracija kroz sport

Autor: Administrator , 3. 7. 2015.

Ljetni praznici su došli, ali Centar još vrvi aktivnostima u kojima sudjeluju naša djeca i mladi. Jedna od tih aktivnosti provodi se u suradnji s Društvom sportske rekreacije Vergo, i to već 3. sezonu za redom. Radi se o univerzalnim sportskim treninzima u kojima pored naših korisnika sudjeluje i omladina iz lokalne zajednice. Time se, uz poticanje zdravog načina života, doprinosi društvenoj integraciji osoba s teškoćama. Ove godine je program obogaćen aktivnostima ljetnog kampa za djecu predškolskog uzrasta. Nadamo se daljnjoj usješnoj suradnji s DSR Vergo i voditeljem aktivnosti Juricom Galićem.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr