Autor: Administrator , 9. 2. 2016.

€‹

Početak suradnje Centra i Konjičkog kluba Pony Express

U nedjelju 31.1.2016. učenici, roditelji i djelatnici Centra, uživali smo na zagrebačkom Hipodromu, a na poziv dragih suradnika konjičkog kluba Pony Express. Imali smo priliku diviti se vještinama mladih jahača Konjičkog kluba Pony Express, a neki od nas su imali priliku prvi puta zajahati na predivnim ponijima. Konji su nas oduševili i poželjeli smo svi naučiti jahati i družiti se češće sa ovim plemenitim životinjama.

KK Pony Express nas je razveselio ponudom za suradnjom koja će se realizirati kroz program terapijskog jahanja i druženja s konjima, a u cilju socijalizacije i razvijanja raznolikih vještina djece uzrasta 6-12 godina. Jako se veselimo!

‹‹‹‹‹

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr