Smiješak za sve

Autor: Administrator , 14. 12. 2016.

Članovi Udruge "Smiješak za sve": Nikolina Antolić, Nikolina Ćerlek, Mateja Čleković, Marijana Jergović i Matej Viher i volonteri DM-a: Srđan Aćimović, Dušanka Sever Kralj, Dario Martić, Martina Estigarribia Villasanti, Iva Ivšac, nMarijana Vrbanović razveselili su naše učenike posjetom, predstavljanjem imena jednoručnom abecedom, čitanjem zanimljivih priča i prekrasnim poklonima. Nikolina Ćerlek je čitala priču "Olafova božićna priča", a Mateja Čleković priču "Božićni bor", u kojima smo uživali. Svi smo se zajedno zabavili kroz likovnu radionicu - izrada čestitki za Božić i novu godinu. Veliko hvala volonterima!

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr