SHAKEspeare na EXit

Autor: Administrator , 28. 3. 2017.

Fotografija preuzeta sa www.teatarexit.hr

27.3.2017. – Učenici drugih razreda srednje škole, u pratnji nastavnica Beate Kovacs i Helene Ivezić te školskog knjižničara Andrije Mijačike, pogledali su kazališnu predstavu SHAKEspeare na EXit u Teatru Exit. Unatoč velikom trudu talentiranih glumaca (Živko Anočić, Marko Makovičić i Saša Anočić) učenici su izdržali u nastojanjima da od smijeha ne padnu sa sjedala. Ipak, posljedice izloženosti ovoj osebujnoj interpretaciji Shakespeareova dramskog opusa osjećali smo još neko vrijeme po završetku predstave u vidu sporadičnih i nekontroliranih napadaja smijeha, koji će vjerojatno potrajati još par dana... Ukratko - isplatilo se.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr