Medalje sa Državnog prvenstva u Poreču

Autor: Administrator , 11. 5. 2017.

U Poreču se od 7. do 9. svibnja održavalo Državno prvenstvo u atletici za učenike s intelektualnim teškoćama u organizaciji HŠSS-a.

Naša ekipa od 9 učenika ostvarila je izvrsne rezultate u izuzetno jakoj konkurenciji osvojivši 3 medalje. Dva zlata osvojio je Kristijan Pintar, a jednu broncu Miodrag Bogdan. Učenike su pratili i podržavali nastavnici Angel Naumovski, Zdenko Bodrožić i Roman Bolfek.

Uz odlične rezultate učenici su uspjeli i uživati u ljepotama Istre i Poreča, kao i u zajedničkom druženju s ostalim školama iz cijele Hrvatske.

Po povratku u Zagreb upriličili smo im šampionski doček.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr