Posjet učenica Škole za primalje

Autor: Administrator , 4. 12. 2017.

Dana 29.11.2017. u našoj Srednjoj školi posjetile su nas učenice četvrtih razreda Škole za primalje Zagreb, u pratnji pedagoginje Vesne Toplak i stručne nastavnice Željke Kuljak. Naš voditelj i stručni tim predstavio im je neke od izazova u komunikaciji s osobama oštećena sluha. Također, preispitali smo ​​​​najčešće mitove o gluhima te učenice upoznali s radom i poviješću naše škole. Nadamo se da će im ovo iskustvo pomoći u budućem radu s osobama s komunikacijskim teškoćama i motivirati ih za daljnje usavršavanje.

Radujemo se našem skorom posjetu Školi za primalje i daljnjoj suradnji naših dviju škola na projektu Dobre vibracije komunikacije.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr