> O Centru
O Centru

Centar za odgoj i obrazovanje ˝Slava Raškaj˝ Zagreb ustanova je u sustavu Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a bavi se pružanjem usluga djeci oštećena sluha, djeci uredna sluha s poremećajem govorno-jezične komunikacije, djeci s komunikacijskim teškoćama iz spektra autizma i pervazivnog razvojnog poremećaja te djeci s višestrukim teškoćama, od rođenja do 30. godine života.

VIZIJA

Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb kao prepoznatljiv pružatelj visokokvalitetnih stručnih usluga te ključan partner i inicijator programa i projekata u zajednici za unapređenje kvalitete života i integracije djece, mladih i odraslih osoba s komunikacijskim teškoćama.

MISIJA

Centar  za  odgoj  i  obrazovanje „Slava Raškaj“ Zagreb pruža stručne rehabilitacijske usluge i usluge odgoja i obrazovanja djeci, mladim i odraslim osobama, od rođenja do tridesete godine života, s ciljem unapređenja kvalitete njihova života i života njihovih obitelji. Cilj nam je da svakom našem korisniku pomognemo da u obiteljskom okruženju prevlada svoje teškoće i ostvari svoje pune potencijale.

UNUTARNJI USTROJ CENTRA

Ravnateljica: Jelena Grabovac, dipl.soc.rad.

1. Odjel  odgoja, psihosocijalne podrške i logopedije
-voditeljica: Mirela Matić, univ.spec. rane intervencije;
mob: 099 7097 310

1.1. Stručna cjelina odgoja i psihosocijalne rehabilitacije za djecu predškolske dobi

1.2. Stručna cjelina odgoja i psihosocijalne rehabilitacije za djecu, mlade i odrasle osobe s invaliditetom
-voditeljica: Tea Puhalović, prof. psihologije;
mob: 099 7097 303; e-mail: tea.puhalovic@skole.hr

1.3. Stručna cjelina logopedije i rehabilitacije slušanja​
-voditeljica: Lidija Andrijević Gajić, prof. defektolog-logoped;
mob: 099 7097 307

2. Odjel osnovnoškolskog odgoja i obrazovanja
-voditeljica: Nataša Grković Šola, prof. rehabilitator;
mob: 099 7097 306

3. Ustrojbena jedinica prehrambenih i pomoćno tehničkih poslova
-voditelj: Branko Dujmović;
mob: 099 7097 304

a) Odsjek prehrambenih poslova, voditelj Odsjeka: Manuela Đurić
b) Odsjek pomoćno-tehničkih poslova, voditeljica Odsjeka:  Mirjana Matković

*Dislocirana jedinica Ilica 83 (srednja strukovna škola)
-voditelj: Goran Hudovsky, dipl. organizator rekreacije;
mob: 099 2158 240

Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj" Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr