Posjet Medvedgradu

Autor: Administrator , 3. 12. 2015.

Osvanuo je prekrasan sunčani jesenski dan za upoznavanje bliže okolice Zagreba,

Osvanuo je prekrasan sunčani jesenski dan za upoznavanje bliže okolice Zagreba,

10.11.2015. godine. Uzbuđeni i veseli učenici 2. razreda OŠ, u pratnji profesorica Ružice Kežman i Tereze Szavai Radić i pomoćnika u nastavi Mladena Nikolić, posjetili su Medvedgrad. Sve nas je vozio kombijem naš dugogodišnji vozač Đuro Baotić.

Taj srednjovjekovni utvrđeni grad Medvedgrad na vrhu, na južnim obroncima Medvednice, s kojeg se pruža predivan pogled na Zagreb i okolicu je sve nas oduševio.

Izuzetno se zahvaljujemo gospođi voditeljici Ani Krvarić na srdačnoj dobrodošlici. Vodila je nas sve, s kratkim i zanimljivim pričama pokazala je utvrde, kulu, arheološke iskopine, oltar domovine, kapelicu i muzej starih srednjovjekovnih izložaka. Na kraju smo uživali u gledanju dokumentarnog filma o Medvedgradu, o životu na Medvednici i slušanju o šišmišima.

Hvala dragoj Ani!

Uživajte u fotografijama! Fotografirao je nas sve naš dragi pomoćnik Mladen!

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr