World Skills Croatia 2023.

Autor: Administrator , 10. 5. 2023.

Nakon našega posjeta ESS Salto meetingu u Travnju, krenuli smo u nove pobjede.

Prvo na red je došlo snimanje videa za naše učenice koje su se prijavile na natjecanje World Skills Croatia 2023. Video smo snimili, kolač napravili i naš video poslali.

Nakon čekanja par tjedana naš trud se isplatio i od svih škola koje su se prijavile naša Slava Raškaj bila je u finalu među prvih 5 škola. Iako nismo ušli u prve 3 škole koje su išle dalje sretni smo i zadovoljni našim rezultatom. Učenice i profesorica obavili su sjajan posao te se nadamo kako će sljedeće godine naša škola ići još dalje. Čestitamo curama i veselimo se sljedecim pobjedama.

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr