Projektni sastanak- Brugge, Belgija

Autor: Administrator , 12. 5. 2023.

U tijeku je treći projektni sastanak u okviru našeg projekta Zero Waste Caterig Lab u prekrasnom čarobnom gradu Brugge, Belgija.

Ono što je na početku projekta bila ideja i vizija, polako se ostvaruje i sada već imamo lijepe projektne rezultate koje uskoro predstavljamo javnosti.
  •  Aplikacija Zero Waste Catering Lab je spremna za testiranje i polako okuplja prve zainteresirane restorane i lokalne proizvođače iz Hrvatske, Slovenije, Belgije i Italije.
  • Video recepti su snimljeni i završno se dotjeruju i uređuju za prve promocije, te smo sigurni da će vas inspirirati da se okušate u pripremi divnih jela uz zero-waste trikove i savjete..
  • Zero Waste E-book- puni svoje korice sa korisnim sadržajima i inspirativnim pričama. Istraživanje i prikupljanje korisnih sadržaja je u tijeku.

Više info o našem projektu na webu i društvenim mrežama:http://www.zerowastecatering.eu/

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr