Čarolija darivanja

Autor: Administrator , 20. 6. 2023.

Ove školske godine naš se Centar priključio projektu "Čarolija darivanja", zahvaljujući kojem naši korisnici dobivaju predivne rođendanske poklone, prema njihovim željama. Naime, svakog mjeseca šaljemo popis rođendanskih želja, koji potom bude objavljen na FB-grupi Čarolija darivanja, a ispod kojeg se javljaju ljudi dobrog srca i volje te ispunjavaju našim korisnicima želje.

Ovaj projekt je izrazito vrijedan, a mi cijenimo i podržavamo svaki vid uključivanja ranjivih skupina kroz prepoznavanje i uvažavanje njihovih potreba, kao i senzibiliziranja ostatka društva. Veliko hvala našim dobrim vilama i vilenjacima! Radujemo se i budućoj suradnji!

Fotografije naših zadovoljnih učenika možete pogledati klikom na 'više'...

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr