Primjer dobre prakse -ESS

Autor: Administrator , 18. 9. 2023.

Ovog puta javljamo se s jednom motivirajućom, pozitivnom pričom o našem bivšem korisniku, a sada i bivšem volonteru Biserku!
Naime, Biserko je u COO Slave Raškaj završio srednju strukovnu školu, nakon čega se vratio u svoju domicilnu sredinu. U potrazi za boljim životom i s velikom voljom i motivacijom za rad, Biserko nam se javio, nakon čega se uključuje u volonterski projekt Europskih snaga solidarnosti te započinje s volontiranjem u našem Centru. Ovaj projekt donio mu je vrijedno  iskustvo, ali  mu je i otvorio vrata u svijet rada! Po završetku projekta, Biserku smo pružili podršku u apliciranju na nekoliko različitih sezonskih poslova, a njegovu volju i trud prepoznali su @watermanresortsupetar, koji su mu dali priliku za rad, a time i osobni rast na dakako više područja. Veliko im hvala!

U nastavku donosimo Biserkove dojmove te pokoju sličicu sa sezone koja i dalje traje...

"Danas slobodan dan utorak.
Moj posao OK, jako sam zadovoljan. Tamo gdje radim, moja šefica jako dobra, jako draga. Komunikacija odlična, jako nježna, polako govori, mogao sam očitavati sa usana, odlična je, sve razumijem. Šefica mi pokazala što sve trebam raditi. Veliko hvala šefici, od srca.
Na poslu odlično, sa drugim osobama, kuharima komunikacija odlična, znaju da sam gluh, šefica ih obavijestila. Prekrasno upoznavanje sa njima, super kolektiv, veliko hvala na pažnji i pomoći.
Na poslu kada sam počeo raditi, pitao sam gdje treba spremiti suđe, lijepo su mi objašnjavali... i poslije je išlo jako dobro. Od srca hvala!"

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr