Projekt "Striponauti"

Autor: Administrator , 22. 9. 2023.

S velikim uzbuđenjem iščekujemo prve aktivnosti projekta "Striponauti", u kojem naš Centar sudjeluje u ovoj školskoj godini!

Pod vodstvom Umjetničke organizacije Stripaonica, zahvaljujući financijskoj podršci Ministarstva kulture i medija, očekuju nas radionice stripova, nabava stripova za našu školsku knjižnicu, druženja sa stripašima i još mnogo popratnih striponautskih aktivnosti.

Pored nas u Projektu sudjeluju još dvije srodne ustanove - Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava i Srednja škola - Centar za odgoj i obrazovanje te Udruga Crtani romani šou.

Avanture naših striponauta možete pratiti na: https://www.facebook.com/striponauti

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr