Radionice - ovisnosti

Autor: Administrator , 24. 11. 2023.

Protekla dva tjedna bila su ispunjena zanimljivim i korisnim radionicama. Naši srednjoškolci sudjelovali su u radionici na temu ovisnosti koja je provedena u suradnji sa stručnjacima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Andrija Štampar, a radionica je provedena povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti. Na taj način nastojalo se ukazati na važnost prevencije ovisnosti i pomoći učenicima u kreiranju zdravijeg načina života.
Druga radionica bila je na temu platforme Tik Tok. U suradnji s Društvom za socijalnu podršku provedena je radionica na ovu temu gdje su učenici upoznati s podrijetlom Tik Toka te pozitivnim i negativnim stranama njegova korištenja.😀

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr