Učenici Centra dobili su laptope!

Autor: Administrator , 13. 5. 2013.

Već tri godine zaredom (od šk. god. 2010./11.) dariva Zajednica saveza osoba s invaliditetom Hrvatske (SOIH) svake školske godine pet odabranih učenica/-ka Osnovne škole Centra "Slava Raškaj" prijenosnim računalom i informatičkim tečajem od 80 sati. Koliko ova donacija znači našim učenicima govori činjenica da je jedan od njih u svojoj školskoj zadaćnici napisao kako su mu računalo koje je dobio i informatički tečaj koji je pohađao - "otvorili prozor u svijet". Zato od srca zahvaljujemo g. Zorislavu Bobušu, dr. med., predsjedniku SOIH-a, i gđi. Marici Mirić, stručnoj suradnici u SOIH-u, koji su 13. svibnja 2013. u prostorijama SOIH-a našoj djeci predali računala.

Pogledajte na priloženim fotografijama kako je SOIH ove godine razveselio našu novoodabranu petroku...

Centar za odgoj i obrazovanje Slave Raškaj Zagreb / Ulica Vladimira Nazora 47, HR-10000 Zagreb / www.centar-sraskaj-zg.skole.hr / ured@centar-sraskaj-zg.skole.hr